Berichten

Kleine LGP-delegatie zet mooie tijden neer in 10 mijl van Essen

De weergoden waren al iets beter gezind dan afgelopen jaar (zware sneeuwval en bitter koud), maar de wind was weer van de partij, maar dat zijn ze hier na al de voorbije edities al wel gewend.

Lgp werd dit jaar vertegenwoordigd door Eddy, Nadine, Pascal en Leo. Nadine en Eddy kozen voor de 10km.

Nadine werd knap 4e van de dames met een tijd van 46.44. Wie achteraf de uitslagen bekeek kon vaststellen dat de 3e dame een man blijkt te zijn. Nadine had dus mee op het podium moeten staan.
Eddy die wat last heeft met de knie liep toch 2 sec sneller en finishte in 44.31.

Iets later starte dan de 10 Mijl (16 km). Het werd boksen tegen de wind, die stak nog een tandje bij en veranderde regelmatig van koers.
Toch slaagde Pascal en Leo er in een knappe tijd te lopen. Pascal liep 1.02.36 en Leo die het meer als training zag liep 1.04.38.

Ik was ook weer van de party maar dan met m’n camera,ook weer goed voor bijna 750 foto’s (te bezichtigen op de site van esak).
En onze Niels heeft zich reuze geamuseerd bij de Eddy z’n dochterke Fien.

Verslag en foto’s: Tamara Verschueren

Foto’s van onze atleten kan je bekijken in het fotoalbum.

Geef een reactie