Berichten

Antwerp 10-miles, de LGP-tijden

Nancy en Guido

Het jaarlijks loopfeest in Antwerpen was maandag zowat overal het gespreksonderwerp bij uitstek. Waren het niet de deelnemers die nog nagenoten van hun geleverde prestaties, dan waren het wel de misnoegde automobilisten die zich misdeeld vonden omdat ze, alle waarschuwingen ten spijt, ergens in een ellenlange file stonden.
Bij de krantenboer was de maandageditie van de Gazet van Antwerpen een succesnummer, want iedereen wou zichzelf of zijn loopmaatje terugvinden in de krant. We ondernamen zelf een poging om al onze leden terug te vinden, maar die actie hebben wij moeten staken. De speld en de hooiberg, weet je. Dan was maar wachten op de officiële resultaten die dinsdag werden gepubliceerd op de website van de organisatie. Bij het inventariseren van de LGP-tijden, doet het deugd om vast te stellen dat we vijf atleten in ons midden hebben die bij de eerste 1000 finischers zitten en zich hiermee van een mooie startplaats verzekerd zien voor de volgende editie.
Opmerkelijk zijn zeker de tijden van onze nieuwkomers. Nico, Stijn (met vast de origineelste aankomstsprong!) en Ivo lieten mooie tijden optekenen. Stijn, net terug uit blessure, tekende zelfs voor een nieuw PR en Nico had de marathon van Parijs blijkbaar al goed verteerd. Wat we van Ivo moesten verwachten was onbekend, maar met zijn prestatie bewijst hij dat de kop van de A-groep ernstig rekening met hem moet houden. Heini, in volle voorbereiding voor de marathon van Luxemburg liep zijn beoogde tijd, maar moest zich toch nipt gewonnen geven aan Ronny. Deze laatste, geplaagd door chronische sinusproblemen, kwam aanvankelijk maar moeilijk in zijn ritme, maar wist toch een scherpe tijd neer te zetten.

Gerd en Linda

Gerd en Linda

Verrassend was ook het feit dat  we konden vaststellen dat de groep LGP-ers die deelnam aan deze wedstrijd, talrijker was dan wat we aanvankelijk dachten. In de onderstaande lijst hebben we getracht om alle LGP-tijden te lijsten al zijn we nog steeds niet zeker dat we echt niemand over het hoofd hebben gezien. Toch staat niet alles in zo’n lijst natuurlijk. De chip van Don Leo heeft blijkbaar niet naar behoren gewerkt, want we vonden hem niet in de lijst ondanks het feit dat we er zeker van zijn dat hij finishte. Althans dat dachten we. Later zou blijken dat de organisatoren hem hadden omgedoopt tot “Leo Van den Palinckxlaan”. Techniek of, in dit geval, on-line-inschrijvingen is toch niet altijd zo feilloos als wat men zou verhopen.

Niet alleen in de 10-miles werd onze club vertegenwoordigd. In de Short Run merkten we ook Pascale en Lily op die op de 5 km het beste van zichzelf gaven en met terechte trots mogen terugblikken op een mooie prestatie.

Pechvogel van de dag was Bob Rasenberg. Hij blesseerde zich halfweg in de wedstrijd en zag zich genoodzaakt deze te staken. Bob kennende zal hij zich hier niet door laten ontmoedigen en zint hij vast al op revanche.

Tijdens de surftochten naar resultaten vonden we ook nog wat beeldmateriaal van onze leden die we bundelden in een apart album. Je kan dit hier bekijken.

De LGP-LIJST:

10 Miles

VERSCHUEREN Nico 1:05:44
DE CLEYN Stijn 1:06:36
VAN MIERLO Ivo 1:10:11
PAENEN Ronny 1:11:30
VAN RAEMDONCK Henri 1:11:37
DE BOCK Dirk 1:12:48
RENEMA Louise 1:14:11
VANDEPUTTE Gert 1:15:15
VLEMINX Rudi 1:15:56
TULFER Nadine 1:22:45
VERBEEK Steven 1:26:05
ALONSO Fernando 1:26:55
DE RIDDER Anneke 1:27:25
CUYPERS Cris 1:28:30
POLAK Ad 1:28:31
VANDENBLEEKEN LEO 1:28:58
D’HUYVETTER Guido 1:31:16
GEERTS Nancy 1:31:17
GILIS Vera 1:31:27
PATTEET Machteld 1:31:49
VERCRAEYE Anita 1:32:15
MINNAARD Ans 1:34:54
SERNEELS Patricia 1:37:52
ANTHONISSEN Peter 1:41:44
HOPPENBROUWERS Gerda 1:42:02
VAN UFFELEN Linda 1:42:02
JONGENELEN Nadine 1:42:44
LOHR Sylvia 1:45:29
MATTHYSEN Christina 1:45:50
DECOMBES Kim 1:46:29

Short Run

D’HONDT Pascale 00:28:53
VERNIERS Lily 00:30:56

Eén reactie op “Antwerp 10-miles, de LGP-tijden”

  1. gert beyers schreef:

    een heel dikke proficiat aan alle LGP leden. keep on running en hopelijk tot binnenkort op de piste 🙂

    pracht tijden en Antwerpen letterlijk plat gelopen door LGP. dit mag zeker en vast gezien worden door iedereen.

Geef een reactie