Berichten

Onze Herman in ’t Veen benoemd tot “lid in de Orde van Oranje-Nassau”

De Burgemeester van Roosendaal in gesprek met Herman

Daags voor Koninginnedag werd onze ‘Herman’ in het stadhuis van Roosendaal gehuldigd met een ‘Lintje’.
Deze Koninklijke onderscheiding krijg je tegenwoordig alleen maar als je:
“een lange tijd iets bijzonders gedaan hebt voor de samenleving.”
Hermans’ hardloopgroep Thor uit Roosendaal heeft de onderscheiding één jaar geleden aangevraagd. Na heel veel onderzoek is dat recentelijk goedgekeurd. Je begrijpt dat alleen heel bijzondere mensen deze onderscheiding krijgen. Daar valt onze Herman zeker onder.
Hierbij het relaas van Agnes die dit mee op touw zette voor onze club er voor zorgde dat er ook van onze club een afvaardiging was op de huldiging.
Alles gebeurde in het grootste geheim en terwijl Herman er van overtuigd was dat hij zijn dochter ging ophalen. Werd hij aan het stadhuis overvallen door een massahardlopers uit Roosendaal en Stabroek, die hem samen met zijn familie stonden op te wachten.
Eens bekomen werd Herman door de Burgemeester van Roosendaal welkom geheten en die uitgebreid de gronden van deze huldiging uiteen zette.

Herman met zijn 'lintje'

Herman heeft “zijn lintje” gekregen voor al zijn hardloopactiviteiten in binnenland en ja, zelfs het buitenland (Stabroek dus). Jaren lang met een super inzet en een onbegrensd enthousiasme. Iets dat elke LGP-er ongetwijfeld zal beamen.
• 25 jaar is hij hardloop- trainer, Marathon-schema’s, herstel-schema’s enz.
• opzetten van beginners cursussen hardlopen. Ditzelfde schema wordt nu nog gebruikt voor beginners bij Thor en LGP.
• Tegenwoordig loopt Herman niet meer zelf maar begeleid zijn groep “op de mountainbike”.

• Masseert zijn lopers enz. enz. enz.

Na zijn toespraak werden de “versierselen” (zoals dat Nederland in de volksmond genoemd wordt) door de Burgemeester opgespeld.  Herman was zeer ontroerd. Hij kon zelfs geen woord zeggen en zijn zakdoek kwam er een paar keer aan te pas.

Een verdiend ‘lintje’ voor ‘onze Herman’. Bedankt Herman en Proficiat.

Eén reactie op “Onze Herman in ’t Veen benoemd tot “lid in de Orde van Oranje-Nassau””

  1. vlemme schreef:

    Een dikke proficiat aan Herman. Onze club blinkt samen met U…. Bedankt..

Geef een reactie