Berichten

ACSS in diepe rouw.

Vorig weekend werd onze gemeente met stomheid geslagen bij het vernemen van het plotse overlijden van Jaitse Cannaerts. Jaitse is het zoontje van Eric Cannaerts en Tine Van Keer die samen Bakkerij Van Keer te Stabroek uitbaten.
Jaitse is ook de kleinzoon van André Van Keer de voorzitter van onze buurclub ACSS waar hij eveneens actief jeugdlid is.
Zijn heengaan is voor ACSS een bijzonder groot verlies en dompelt de club in diepe rouw.
Op 3 juni organiseert de club de derde editie van de Stabroekse Kermisloop. Op uitdrukkelijk verzoek van de familie zal deze wedstrijd normaal plaatsvinden en in het teken staan van de herdenking aan Jaitse.

Onze club biedt de getroffen familie, vrienden, school- en clubgenoten haar oprechte deelneming en diep medeleven aan.

website ACSS

Geef een reactie